مرکز ملی تحقیقات فرآوری آبزیان بندر انزلی > صفحه اصلی

   يک شنبه 16 بهمن 1401

وضعیت آب و هوای بندر انزلی

  صفحه اصلی     

  معرفی مرکز     

  امکانات مرکز     

  دستاوردهای مرکز     

  پروژه ها     

  نکته های سلامتی     

  یادداشتهای علمی     

  سخنرانی های علمی     

  معرفی مدیران     

  CV محققین     

 

 
اطلاعیه
انتشار کتب فناوری صید آبزیان
دو شنبه 21 بهمن 1392
>>

بسمه تعالی

اطلاعیه انتشار کتب فناوری صید آبزیان

پیرو توسعه روز افزون علوم و فنون شیلاتی در چند دهه گذشته در کشور و به طبع آن چاپ و نشر صدها کتاب تخصصی در گرایش های مختلف شیلاتی، متاسفانه علیرغم جایگاه ویژه و سهم اصلی صید و بهره برداری در صنعت تولید آبزیان کشور و لزوم نگرش علمی و تخصصی به موضوع صید اصولی و پایدار از منابع آبهای دریایی و داخلی، در این رشته از نظر چاپ و نشر کتب تخصصی بدلیل تعداد محدود و انگشت شمار دانش آموختگان با تحصیلات و تجربیات فنی و تخصصی مرتبط با کمبود شدیدی مواجه هستیم.

دکتر علی اصغر خانی پور عضو هیئت علمی موسسه تحقیقات علوم شیلاتی کشور با تحصیلات دکتری تخصصی تکنولوژی صید صنعتی آبزیان از کشور روسیه فدراتیو و با سابقه بیش از 20سال فعالیت علمی در امر آموزش و پژوهش در این رشته ، با درک این ضرورت و با هدف خدمت به جامعه علمی کشور اعم از اساتید، دانشجویان، محققین و کارشناسان شیلاتی در چند سال گذشته اقدام به تالیف و ترجمه کتابهای تخصصی مورد نیاز نموده و در نظر دارد با تائیدات خداوند بزرگ در آینده نیز کتب جدیدی را منتشر نمائیم.

برخود لازم دانستیم تا با اطلاع رسانی از کتب منتشره، امکان دسترسی علاقمندان را فراهم نمائیم. خواهشمند است در صورت نیاز به دریافت کتب مربوطه، مراتب را با مراجعه به لینک زیر و دریافت فایل PDF حاوی عناوین، آدرس و تلفن های تماس پیگیری فرمائید.

سرپرست اطلاعات علمی مرکز ملی تحقیقات فرآوری آبزیان

<< لینک دریافت فایل مربوطه >>


تعداد بازديد:683
 
Copyright (c) 2023 مرکز ملی تحقیقات فرآوری آبزیان بندر انزلی
Powered by r.ravvar